Forum e-gratka.co.uk
Forum e-gratka.co.uk

Krzysztof J贸zefiak Instruktor Nottingham

Wys艂ane przez nottmbrothers 
Krzysztof J贸zefiak Instruktor Nottingham
13 mar 2011 - 20:22:20
Ten czlowiek nie ma zadnego przygotowania pod katem prowadzenia zajec. Nie ma cierpliwosci, stresuje kursantow, generalnie cala nauka u niego, to gra na zwloke. Wszystko polega na tym, aby nauka trwala 60 a nie 54 godzin. Ten czlowiek ma albo kompleksy albo cos z psychika. Sam ustanawia sobie jakies chore reguly, ktore nie sa zgodne z zasadami osrodka szkoleniowego. Facet ma duze mniemanie o sobie i opowiada wiele bzdur. Szukam wszystkich osob, ktore zostaly narazone przez tego czlowieka na straty finansowe. Poszukuje wszystkich osob, ktore zostaly przez tego Pana narazone na stres podczas jazdy. Info prosze wyslac na adres: nottmbrothers@gmail.com
Re: Krzysztof J贸zefiak Instruktor Nottingham
13 mar 2011 - 20:25:27
MARTUSIA86
BLUE DZUNGLA

Do艂膮czy艂a: 16 Pa藕 2010
Sk膮d: nottingham
Wys艂any: 2010-11-29, 22:19
Do wszystkich formu艂owicz贸w polonii nottingham prosz臋 Was uwa偶ajcie na Krzysztofa bo to jeden wielki NACI膭GACZ NA GODZINY I PIENIADZE,a przed egzaminem przek艂ada termin na odleg艂y i tak oto w ten spos贸b wzbogaca sie...Poprostu chce wyciagno膰 od Was wiecej kasy
13 mar 2011 - 20:26:54
betif78
betif

Do艂膮czy艂a: 11 Gru 2009
Wys艂any: 2011-01-23, 04:09
Zgadzam si臋 z Martusi膮 pan Krzysztof to wielka pepla podczas nauki jazdy nie umie trzyma膰 g臋by na k艂贸dk臋 wiem wszystko o wszystkich jego kursantach o ich b艂臋dach i potyczkach , oczywi艣cie od niego .Jego zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne ,mo偶e mia艂 zosta膰 ;papug膮 ; a nie instruktorem !!!!P艂acimy mu ci臋偶ko zarobione pieni膮dze nie za s艂uchanie o b艂臋dach innych kursant贸w tylko po to 偶eby nauczy艂 nas je藕dzi膰 !!!!!bez przek艂adania termin贸w egzaminu Mo偶na by tu przytoczy膰 par臋 cytat贸w o jego kursantach ale nie chc臋 tu nikomu robi膰 przykro艣ci ,bo po tych cytatach niejeden z was ch臋tnie by mu naj...Na koniec 偶eby Was nie zanudza膰 napisz臋 kr贸tko nie polecam wsp贸艂pracy z panem Krzysztofem.Naprawd臋 przykre jest to jak Polak traktuje na obczy藕nie swojego rodaka.
13 mar 2011 - 20:29:01
betif78
betif

Do艂膮czy艂a: 11 Gru 2009
Wys艂any: 2011-01-31, 14:05
Dzi臋kuj臋 Tobie bardzo Krzysztof , dzi臋ki temu 偶e chcia艂e艣 mnie naci膮gn膮膰 na godziny znalaz艂em instruktora, kt贸ry nauczy艂 mnie wi臋cej w ci膮gu 2 godz. ni偶 Ty w 20 godzin. Dla mnie jeste艣 naci膮gacz na kas臋. Zamiast sypa膰 dennymi kawa艂ami podczas jazdy powiniene艣 t艂umaczy膰 kursantom jak si臋 zachowywa膰 na drodze, a nie nak艂ania膰 do zmiany terminu egzaminu. P.S. Po tym co ja Tobie zrobi艂em? czy raczej Ty mi? uwa偶aj co wypisujesz bo do dzisiaj mam SMS-y od ciebie ile mam Tobie zap艂aci膰 za opon臋 wi臋c jak chcesz mo偶emy to za艂atwi膰 drog膮 s膮dow膮 a nie na Polonii Nottingham. Pozdrawiam i powodzenia
Partnerzy:    Akademia Fryzjerstwa UK   |   Hair-Life Professional   |   RevolWEB.pl

O nas   |   Kariera   |   Reklama   |   Regulamin   |   Oferta   |   Dystrybucja   |   Partnerzy   |   Magazyn e-gratka.co.uk